دسته‌بندی نشده

کلید و پریز های کف سالن

کلید و پریز های کف سالن

به دلیل محدودیت در محیط های اداری و نداشتن فضای کافی روی دیوار برای نصب پریز، از جعبه های کف خواب برای جای دادن کلید و پریزهای برق و جای سوکت ها استفاده می شود. خرید جعبه کف مستلزم داشتن اطلاعات می باشد.
این جعبه ها از بدنه های مستحکمی از جنس پلی کربنات ساخته می شوند و در پوش هایی از جنس استیل ضد زنگ و فلزی ضد زنگ برنج و یا پلاستیکی دارند. قیمت جعبه کف خواب بسته به جنس آنها متفاوت می باشد.
جعبه های کف خواب برای محیط های اداری، تجاری، صنعتی و حتی خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. این جعبه ها دارای استحکام بالایی در برابر قرار گرفتن بار با وزن زیاد می باشند. در طراحی جعبه های کف خواب تمام موارد لازم جهت جلوگیری از ورود رطوبت و دیگر شرایط محیطی در نظر گرفته شده است.
با وجود جعبه های کف خواب در حفره های کف سالن یا کف های کاذب و داکتها، نصب کلید و پریز میسر شده و کارها را بسیار سهل و آسان و سیستم برق کشی را در همه جا در دسترس قرار می دهد.

انواع جعبه کف خواب :

جعبه با ارتفاع ثابت: پریزها در این نوع جعبه ها به صورت ثابت قرار دارند .
جعبه با ارتفاع متغیر: در این نوع بسته به کاربرد، عمق قرارگیری پریزها را می توان تغییر داد.
جعبه کف خواب یا به عبارتی دفنی در انواع گرد و مربع با ابعاد مختلف و ظرفیت های متفاوت برای کاربرد های گوناگون وجود دارند.
برای خرید جعبه کف خواب ابتدا با کارشناسان آریان پایپ در مورد بهترین انتخاب مشورت نمایید و با استعلام قیمت جعبه کف خواب و در نظر گرفتن بودجه خود خرید نمایید.